14

versenykiirás

| Szerző: toswuj | 1:34 pm

I. JOGA BONITO Teremtorna

2009. február 15-én vasárnap megrendezésre kerül az I. JOGA BONITO Teremtorna az Eötvös József Gimnázium tornatermében.

A torna 8 csapat részvételével lesz lebonyolítva.

Dunaszentmiklós

8.30-kor kezdődik az első mérkőzés és kb. 19.00-kor lesz a döntő!

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A verseny résztvevői:

Bármely csapat, amely nevezésével elfogadja a tornán való részvétel feltételeit!

A verseny lebonyolítása:

A tornán a csapatokat 4-es csoportokba soroljuk. A csoportokban körmérkőzéses rendszerben játszanak a csapatok. A csoportok 1-2. helyezettjei továbbjutnak az elődöntőbe, majd a 3. helyért illetve a tornagyőzelemért mérkőznek.

A csoportmérkőzéseken a helyezések eldöntése a játékszabályok alapján történik. A csoportok helyezési sorrendjét a megszerzett pontok összege határozza meg. Győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, vereségért 0 pont jár.

Azonos pontszerzés esetén az alábbi sorrend dönt:

-         gólkülönbség

-         több rúgott gól

-         egymás ellen játszott mérkőzés eredménye

-         szétlövés ( 3-3 db hétméteres )

Játékszabályok:

-         A mérkőzések játékideje: 2 x 15 perc

-         Cserélni csak a kijelölt területen lehet, úgy ha a cserélendő játékos már elhagyta a pályát

-         A csereszabály megsértése esetén a vétkes játékost 2 perces büntetéssel kell súlytani

-         Hazaadás nagypályás szabályok szerint

-         A becsúszás semminemű formája nem megengedett!

-         Játékos létszám: 5+1 fő

-         Csapat létszám : maximum 14 fő

-         Büntetések: 2 perc, 5 perc, végleges kiállítás; végleges kiállítás után a játékos már nem jöhet vissza a pályára, helyére 5 perc elteltével másik játékos léphet a pályára; a kiállított játékos automatikusan nem játszhat a következő mérkőzésen, de az eset súlyosságától függően hosszabb eltiltást is kaphat!

-         Labdáról mindet csapat maga gondoskodjon!

15.50-16.25       IHB-Pletyca

16.45-17.20       A csoport I.-B csoport II.

17.25-18.00       B csoport I.-A csoport II.

18.10-18.45      (A csoport I.-B csoport II.)vesztese-(B csoport I.-A csoport II.)vesztese

18.50-19.25      (A csoport I.-B csoport II.)győztese-(B csoport I.-A csoport II.)győztese